One yorum

2013 Saç Renkleri

2012 yılında en çok kullanılan renklerden bir hiç şüphesiz Hürrem rengi olmuştur. Ama o renk çok tehlikeli bir renk. Çünkü herkesin tenine uyabilecek bir renk değildi.

Şimdi size 2013 yılında çok kullanılacak renkleri söyleyeceğim. Ten renginize en çok yakışan rangi seçin ve kullanmaya başlayın.

Saç trendinin öncülerinden olun.

Altın sarısı içeren altın kahve: Yani açık bir kahve tonu ile saçınızı boyayın ve aralarına çok çok ince ve sık aralıklarla altın sarısı renkler katın. Böylece saçlarınızın kendiliğinden bir parlaklığı olacak.

Karamel Kahve: Bu saç rengini kahve tonlarına uygulamak gerekiyor. Saçlarınızın arasına ya da uçlarına uygulayabilirsiniz.


Platin Sarısı: Platin sarısı artık tarih oluyor. Sadece bakır ve karamel tonlarının üzerine uygulanacak. Platin sarısı kullanan hanımlar bu ayrıntıyı bu yıl uygulayın. Yani öyle beyaza yakın platin sarısı artık kullanılmayacak.

Koyu bakır: Bu yıl koyu bakır tonlarının neredeyse her rengi kullanılacak. Ama dikkat etmeniz gereken nokta bakır renklerini metalik seçmeniz.

Küllü kumral ve küllü sarı : Saçınızı küllü kumral rengine boyadıktan sonra uçlarına küllü sarı rengini boyayın. Eğer bu tarz teninize uygunsa hiç vakit kaybetmeyin. Çünkü bu tarz bu yıl çok kullanılacak.

Uçlara uygulanan açık renkler: Bu tarzı küllü kumral renginde belirtmiştim. Ama herkese açık renkler yakışmıyor. Eğer saçlarınız koyu renkse sizde saçlarınızın uçlarına bir iki ton açık rengini uygulayarak saçlarınıza canlılık ve ışıltı katabilirsiniz.
Koyu kızıl: Kızıl rengin açık ve kırmızıya dönen renkleri artık kullanılmayacak. Daha çok koyu ve siyaha yakın renkleri kullanılacak. Daha doğal görünümlü kızıllar elde edilecek Eğer saç renginiz kızıl ve kırmızıya dönükse hemen değiştirin. Bu yıl kırmızıya dönük kızıllar kullanılmayacak.

1 yorum:

  1. Siteniz çok güzel olmuş buda benim bayan {$anchot} sitem ile kadınlar muhteşem görünmeye hazırmısınız.

    YanıtlaSil

 
Gizle
Top